Wat een tropische temperaturen! Ik hou van mooi weer, maar tè is nooit goed….. Uiteraard is net nu onze airco stuk, maar misschien ook wel logisch. In de winter ga je dit namelijk niet gebruiken :-).
Schooljaar 2018-2019 is ten einde en de grote vakantie is hier in België van start gegaan! Ik heb reeds gebruik gemaakt van de latere ‘koelere’ uurtjes om mijn hobbykamer lekker helemaal te poetsen. Lekker ruimte gemaakt voor nieuwe spulletjes. Heerlijk!
Een lieve collega van mij is net voor de hitte begon, bevallen van een prachtige dochter!! Voor haar heb ik dit kaartje gemaakt.
Ik heb gebruik gemaakt van zowel meisjes als jongenskleuren, gewoon omdat ik het zo wel leuk bij elkaar vond horen. Op de tag ga ik nog een persoonlijk mini-tekstje schrijven.
Ik wens mijn collega, haar man en hun 2 dochtertjes alle geluk van de wereld toe!
Hieronder een reactie achterlaten mag altijd :-). Ik lees ze met veel plezier.
Veel liefs
Wendy
Wauw, weeral prachtig.
LikeLike
Dank je *bloos*
LikeLike